Manuál spotřebitele – odstoupení od smlouvy

29.3.2018

Obrázek počítače s vyobrazením nákupního košíku jako symbolu on-line nakupování a text Manuál spotřebitele - odstoupení od smlouvy a text vzor odstoupení zdarma.

Pokud řešíte odstoupení od smlouvy, kterou jste uzavřeli přes internet nebo telefon a zajímají Vás Vaše práva a povinnosti, připravili jsme pro Vás manuál spotřebitele (odkaz níže), díky kterému rychle a snadno naleznete řešení Vašeho problému.

V České republice je nákupování přes internet velmi populární a většina z nás někdy uzavřela tzv. distanční smlouvu (smlouva uzavřená prostředky komunikace na dálku, tedy např. přes internet nebo telefon). Velmi častá je tak i otázka, jak od takové smlouvy odstoupit a jaká práva a povinnosti spotřebitelé v takovém případě mají.

Na internetu lze nalézt nepřeberné množství článků s radami. Ne každý má ale čas a chuť číst sáhodlouhé právnické traktáty, jen aby našel mezi všemi těmi odpověďmi tu, kterou zrovna potřebuje. Proto jsme pro Vás připravili jednoduchý manuál spotřebitele, kde snadno a rychle naleznete odpověď na svou otázku týkající se odstoupení od distančních smluv a dalších problémů s tím souvisejících. Pokud si ani poté nebudete vědět s něčím rady, můžete využít naši on-line službu Právní konzultace.

>>>Manuál spotřebitele – odstoupení od smlouvy<<<

Pro získání vzoru odstoupení od smlouvy ZDARMA vyplňte níže uvedený formulář. Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení naší advokátní kanceláří.