O nás

Aneb s kým budete jednat.

Mgr. Martin Chocholoušek

Martin studoval na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a na německé Universität Potsdam. V advokacii působí již od roku 2006 a za svou kariéru poskytoval právní poradenství mnoha významným společnostem a podílel se na celé řadě komplexních transakcí. Má zkušenosti z českých i zahraničních advokátních kanceláří a pracoval i pro významné společnosti.

Po založení vlastní advokátní kanceláře se Martin intenzivněji věnoval oblasti startupů a navázal spolupráci s podnikatelským inkubátorem VŠE xPORT, kde působí jako mentor a pomáhá tamním projektům s rozjezdem jejich podnikání.

Martin poskytuje právní služby v českém, anglickém a německém jazyce.

Fotografie Mgr. Martina Chocholouška

Náš přístup

Chceme být pro naše klienty spolehlivým partnerem, který rozumí jejich potřebám a pro kterého klienti nejsou pouze fakturační položkou. Zkrátka chceme věci dělat trochu jinak, a plně se tak držet našeho kréda: „Vždy na Vaší straně“.

V první řadě nám jde o Vás a Vaše zájmy. Dostanete od nás požadovaná řešení, ne seznam překážek. Díky rozsáhlým zkušenostem z významných advokátních kanceláří a mezinárodních společností chápeme i potřeby Vašeho podnikání. Neomezujeme se tedy pouze na právní stránku věci, ale dodáme řešení ušitá na míru Vašim potřebám, abychom pro Vás vytvořili přidanou hodnotu, která je podle nás základem kvalitních služeb.

Právní služby poskytujeme v českém, anglickém a německém jazyce firmám, podnikatelům, startupům a soukromým osobám. Pokud potřebujete partnera v dnešním komplexním světě práva, bez obav se na nás obraťte.

Realizovali jsme následující projekty

Malé logo Advokátní kanceláře Chocholoušek

Příprava kompletní komerční smluvní dokumentace podle nového občanského zákoníku pro přední maloobchodní společnost působící na českém trhu.

Malé logo Advokátní kanceláře Chocholoušek

Spolupráce s přední globální farmaceutickou společností při nabídce převzetí největšího českého výrobce generických léčiv.

Malé logo Advokátní kanceláře Chocholoušek

Řada akvizic českých společností, kdy některé transakce dosahovaly objemu stovek milionů korun.

Malé logo Advokátní kanceláře Chocholoušek

Příprava systému odměňování vrcholného managementu významné telekomunikační společnosti.

Malé logo Advokátní kanceláře Chocholoušek

Právní revize designu nových výrobků uváděných na maloobchodních trzích střední Evropy pod privátní značkou.

Malé logo Advokátní kanceláře Chocholoušek

Příprava kompletní smluvní dokumentace týkající se spolupráce mezi významnou IT společností a jejími dodavateli s ohledem na riziko zastírání pracovněprávního vztahu (tzv. švarcsystému).

Slova našich klientů

"S Advokátní kanceláří Chocholoušek spolupracujeme dlouhodobě a vždy nám je poskytnut 100 % právní servis. Mgr. Martin Chocholoušek jasně předem nastaví cenové podmínky, které dodrží a pokud máme kdykoli jakýkoli dotaz nebo problém, obratem nám pomůže. Spolupráce s Advokátní kanceláří Chocholoušek si tak velmi vážíme a jsme rádi, že na...

Jana Kopecká

jednatelka, Studiio Beyond s.r.o. (https://www.studiobeyond.cz)

"Na spolupráci s Mgr. Martinem Chocholouškem si nejvíce vážím profesionálního přístupu, rychlé reakční doby, ochotou mi vše vysvětlit a tvrdého, avšak rozumného, vyjednávání s protistranou, které vedlo k pro mě výbornému výsledku. Na Mgr. Martina Chocholouška se tak v budoucnu s důvěrou kdykoli znovu obrátím."

Jan Lupoměský

analytik

„V době prodeje pražského bytu, jehož jsem byl majitelem, jsem se v Praze již dlouhodobě nezdržoval. V důsledku toho jsem se rozhodl prodej bytu uskutečnit prostřednictvím realitní kanceláře. I přes relativně vysokou cenu byl do týdne kupec nalezen. Tak rychlý zájem mě natolik zaskočil, že jsem se rozhodl oslovit Mgr....

Ing. Jakub Homolka

,,Na spolupráci s Advokátní kanceláři Chocholoušek si nejvíce cením otevřené a přirozené komunikace. Veškeré právní úkony byly vyřešeny úspěšně za předem stanovených podmínek k mé plné spokojenosti. Služby Advokátní kanceláře Chocholoušek tako vřele doporučuji.“

Zlata Kadlecová Vavrušková

jednatelka, kaš-mi-daš, s.r.o. (https://www.kasmidas.cz)

,,K spolupráci s Advokání kanceláří Chocholoušek jsme se dostali z potřeby registrace naší ochranné značky v rámci EU. Více jak polovina našeho týmu, a stejně tak i komunikace s úřady v zahraničí, byla zapotřebí vést v anglickém jazyce. Vše bylo vždy Mgr. Chocolouškem srozumitelně přeloženo a interpretováno nám klientům. Velmi...

Petr Jiskra

jednatel, We Deliver Taste s.r.o. (http://www.wedelivertaste.com)

,,Martin pro mě připravoval smlouvy o dílo pro tvorbu webových projektů. Je vidět, že v právu umí chodit a smlouvy připravil přesně dle zadání i v domluveném termínu. Smlouvy jsem použil pro víc projektů, takže můžu i zpětně zhodnoti, že jsou napsané dobře a to ze dvou důvodů. S podepsáním...

Jakub Kadeřávek

webmaster (https://www.wpjakub.cz)

Pro koho jsme pracovali