Evoluce právních služeb (aneb proč kvalitní právní služby již nejsou luxusním zbožím)

16.2.2018

Obrázek knihy přecházející do počítače jako symbolu evoluce.

Internet změnil mnoho věcí a změna se nevyhnula ani právním službám. Klienti nyní mohou volně srovnávat nabídky advokátů a je čím dál složitější sedět v drahých kancelářích a požadovat několik tisíc korun za hodinu práce. Zejména u právních služeb pro podnikatele se trend posouvá k jasně určeným cenám za ucelené nabídky služeb a klienty už nezajímá, kolik hodin na tom advokát stráví.

Přístup běžných lidí ke kvalitním právním službám je však často blokován překážkou obav z vysokých faktur, na které ne každý má. V dnešní složité době, kde je na vše nějaký právní předpis, je ale pomoc advokáta často nezbytná. Byla nutná změna, bylo nutné právní služby demokratizovat a učinit je tak dostupné všem klientům bez nutnosti setkávání v předražených kancelářích mezi kulisami luxusu. Proto jsme připravili koncept On-line advokát, kdy celý proces objednání, úhrady a poskytnutí právní služby proběhne přes internet.

Myslíme si, že kvalitní právní služby nejsou luxusním zbožím určeným pouze pro bohaté a velké firmy. Díky internetu jsme mohli nastavit ceny, které jsou dostupné pro všechny. Postupujeme stejně jako při zakázce pro velkou firmu, ale odpadla obrovská spousta dalších činností a tím pádem můžeme zachovat kvalitu za mnohem nižší cenu.

Pokud v budoucnu budete potřebovat právní radu, stačí jednoduše z pohodlí domova nebo kanceláře objednat službu Právní konzultace, vybrat si termín a dostat právní radu bez toho, abyste museli někam jezdit za advokátem, který pustí stopky dříve, než řeknete: „Dobrý den.“ Pokud jste podnikatelem a nechcete měsíčně platit horentní částky za právní služby, můžete využít naší služby Podnikový právník. Budete mít jistotu právní podpory, kdykoli ji budete potřebovat, a navíc dostanete slevu na naše další služby.

Prostředí internetu navíc umožnilo něco, co by jinak stálo hodně peněz a času na straně klienta i nás. Prostřednictvím sofistikovaného dotazníku si nyní můžete přesně zvolit, co chcete ve smlouvě mít a výsledkem tak bude skutečná smlouva na míru. Protože proč chodit v konfekci, když můžete mít něco na míru, a to za skvělou cenu . Pokud tedy budete někdy potřebovat připravit nebo zrevidovat smlouvu, můžete to jednoduše a levně vyřešit přes internet prostřednictvím naší služby Příprava / revize smlouvy.

Evoluce právních služeb je realitou a jsme rádi, že se jí můžeme aktivně účastnit, a hlavně nabídnout kvalitní právní služby všem bez rozdílu množství peněz na jejich bankovním účtu.