Vítáme Vás na našich internetových stránkách. Rádi bychom se Vám touto formou představili a informovali Vás o našich službách a způsobu práce.

Naše kancelář poskytuje svým klientům špičkové právní služby v rámci konceptu “Právní služby na míru”. Jsme pro naše klienty spolehlivým partnerem, který rozumí jejich potřebám. Partnerem, pro něhož klienti nejsou jen fakturační položkou. Zkrátka chceme věci dělat trochu jinak, a plně se tak držet našeho kréda: „Vždy na Vaší straně“.

V první řadě nám jde o Vás a Vaše zájmy. Vždy se přizpůsobíme Vašim potřebám, ale především od nás dostanete požadovaná řešení, a ne seznam překážek. Díky rozsáhlým zkušenostem z významných advokátních kanceláří a mezinárodních společností chápeme i potřeby Vašeho podnikání. Neomezíme se tedy pouze na právní stránku věci, ale dodáme řešení ušitá na míru potřebám Vaší společnosti, a vytvoříme tak pro Vás další přidanou hodnotu.

Naše služby poskytujeme v českém, anglickém a německém jazyce jak společnostem, tak i jednotlivým občanům. Pokud potřebujete partnera v dnešním komplexním světě práva, bez obav se na nás obraťte.

Mgr. Martin Chocholoušek, advokát
Adresa: Písecká 15, 130 00 Praha 3
Telefon: +420 608 076 817
E-mail: office@akchocholousek.cz